Zbieramy zakrętki na leczenie Amelki

Uczniowie naszej szkoły zbierają plastikowe zakrętki na leczenie i rehabilitację Amelki Padło, która choruje na dziecięce porażenie mózgowe i padaczkę. Już po raz kolejny udało nam się przekazać „całe serce” zakrętek dla Amelki. Cieszymy się, że mogliśmy zrobić coś dobrego dla potrzebującej dziewczynki i jednocześnie przyczynić się do ochrony środowiska. Dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom, którzy włączyli się w akcję i zachęcamy do dalszego zbierania nakrętek i dostarczania ich do szkoły. Zachęcamy też uczniów do rozpropagowania akcji w swoim środowisku, do włączania w tę szczytną akcję swojej rodziny i znajomych. Plastikowe nakrętki – od napojów, oleju, kawy rozpuszczalnej lub od detergentów – są w każdym domu. Ich zbiórka jest naprawdę bardzo prosta i nie wymaga od osób biorących w niej udział dużego zaangażowania.