V miejsce w województwie w „Odblaskowej szkole”

25 stycznia 2023 roku, w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom XII edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”. W tej edycji konkursu brało udział 168 szkół z całego województwa małopolskiego, a nasza szkoła zdobyła w tym konkursie V miejsce w województwie. Czek pieniężny na kwotę 3000 zł oraz grawerowane dyplomy „Odblaskowej Szkoły 2022 i „Najlepszej Szkoły Odblaskowej w powiecie miechowskim” odebrała pani dyrektor – Małgorzata Borycka, pani Ewa Doniec oraz uczniowie: Amelia Błaś, Angelika Oczkowicz, Natalia Krupa i Aleksandra Borycka.
Nagrody wręczali Pan Łukasz Kmita – Wojewoda Małopolski, Łukasz Smółka – Wicemarszałek Województwa Małopolskiego, Pani Barbara Nowak – Małopolski Kurator Oświaty, mł. insp. Maciej Rymar – Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Krakowie oraz insp. Krzysztof Dymura – Komendant Miejski Policji w nowym Sączu. Na uroczystej gali obecny był insp. Mariusz Ciarka – Rzecznik Komendanta Głównego Policji, Dyrektorzy Małopolskich Ośrodków Ruchu Drogowego w Krakowie, Nowym Sączu i Tarnowie, Pan Marek Dworak – Pełnomocnik Ministra Infrastruktury ds. ruchu rowerowego i bezpieczeństwa ruchu drogowego, a także Przedstawiciele Małopolskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
Po uroczystym wręczeniu nagród mogliśmy uczestniczyć w koncercie zespołu Golec uOrkiestra.