Przedszkolaki i uczniowie na Ścieżce Przyrodniczo – Leśnej „Chrusty”

Dzieciaki z punktu przedszkolnego, uczniowie klas II i III wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do lasu w okolicach Książa Wielkiego. Nie był to jedna zwykły wyjazd. Spotkanie zorganizowane było przez Leśników z Nadleśnictwa – Miechów.
Dzieci na Ścieżce Przyrodniczo- Leśnej „Chrusty” uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych, poprowadził je Leśniczy pan Mateusz Łysek, który jest także absolwentem Szkoły Podstawowej w Antolce. Starsi uczniowie mogli powtórzyć i utrwalić wiadomości o gatunkach drzew i roślin występujących w naszych lasach oraz o żyjących w nich zwierzętach. Przedszkolaki również z zaciekawieniem wysłuchały Pana Leśniczego i wszyscy ruszyli na spacer szlakiem przyrodniczym.

Zakończeniem było ognisko w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu i pieczenie kiełbasek. Dzieci łącząc przyjemne z pożytecznym, zadowolone wróciły do Antolki.