III miejsce w województwie Oliwii Gniewek

22 kwietnia w Krakowie odbył się okręgowy etap XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy VIII, Oliwia Gniewek. Etap okręgowy składał się z dwóch części: pisemnej – testu wiedzy o tematyce zdrowotnej oraz oceny dokumentacji z przebiegu akcji promującej zdrowie zwaną akcją prozdrowotną. Oliwia Gniewek jako jedyna uzyskała maksymalną liczbę punktów za sporządzenie dokumentacji z przeprowadzonej akcji prozdrowotnej w obu kategoriach wiekowych (klasy IV-VIII oraz szkoły średnie). Uzyskane punkty z obu części zapewniły jej III miejsce w województwie. Nad przebiegiem akcji czuwała pani dyrektor Małgorzata Borycka i p. Marta Gajos. Gratulujemy!