Grali i śpiewali dla Jana Pawła II

Stało się już tradycją, że uczniowie Szkoły Podstawowej w Antolce uroczyście świętują kolejne rocznice wyboru Karola Wojtyły na papieża. W tym roku o doniosłym znaczeniu pontyfikatu Jana Pawła II przypomnieli Oliwia Kwiecień i Szymon Skałoń, którzy prowadzili montaż słowno – muzyczny przygotowany przez zespół „To MY” oraz chór szkolny.

Dużą atrakcją występu był wspólny taniec i śpiew piosenki „Taki mały, taki duży” prowadzony przez Scholę Parafialną w Antolce. Wzięło w nim udział ok. 40 uczniów z kl. 0 – III, którzy tłumnie przybyli na Mszę Świętą 16.10.2022 do tutejszego kościoła. Nad przebiegiem całej uroczystości czuwała katechetka Anna Kowal.

17 października, apel ten został zaprezentowany całej społeczności szkolnej. Ks. proboszcz Maciej Stopiński podziękował występującym i wręczył upominki.